Kasprzyk Trumny Dębowe 1

O Nas

Cechy, które zdecydowanie wyróżniają firmę Kasprzyk na tle innych producentów trumien to nowoczesność oraz elastyczność w kontaktach z klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów – w krótkim czasie realizujemy nie tylko zamówienia na produkty standardowe, ale przede wszystkim tak zwane zamówienia nietypowe. Są to trumny realizowane na specjalne zamówienie klienta, ze względu ich parametry i przeznaczenie: uwzględniające wiek, wzrost czy wagę zmarłego. Podejmujemy się także przygotować trumny kremacyjne.

Dzięki różnorodności wytwarzanych trumien jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy, zarówno pod względem wzornictwa, jak, ceny oraz wysoko gatunkowych materiałów jak nasze trumny dębowe. Jesteśmy firmą, która swoje produkty tworzy od samego początku do samego końca, biorąc odpowiedzialność za powstały asortyment.

O Firmie Kasprzyk Trumny z Pajęczna

Posiadamy bogaty park maszynowy, w skład którego wchodzą urządzenia tworzące modele, których jesteśmy jedynym producentem w Polsce, a specjalistyczna lakiernia zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów.

Uważamy, że każda branża – w tym również branża funeralna – musi podlegać ciągłemu rozwojowi i podążać za nowościami. Dlatego właśnie asortyment, który chcemy Państwu zaproponować, pozwoli Wam zbudować przewagę nad konkurencją – przede wszystkim poprzez posiadanie w swojej ofercie różnorodnych i nowoczesnych modeli.