Kasprzyk Trumny Dębowe 1

Opinie klientów

ŚWIETNI LUDZIE

Ocenione 5 poza 5
30 listopada 2022

Podejście, jakie mają ci ludzie do rodzin w żałobie jest świetne. Ciepła atmosfera przez cały czas. Dziekujemy bardzo Państwu za to

Andrzej

Polecam tego producenta

Ocenione 5 poza 5
6 września 2022

Trumny wytrzymałe i solidne, a ceny bardzo atrakcyjne jak na czas recesji gospodarczej w naszym kraju. Zostanę stałym klientem Pana Kasprzyka z Pajęczna. Polecam innym zakładom bardzo serdecznie.

Jarosław Mak

Starannie wykonane

Ocenione 5 poza 5
25 sierpnia 2022

Muszę przyznać, że trumny od firmy Kasprzyk są solidnie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Waga, rozmiar wyważone idealnie. Nic tylko polecać. Najlepszy w Pajęcznie i okolicach.

Pozdrawiam

Konrad O.

Najlepsze trumny dębowe

Ocenione 5 poza 5
22 sierpnia 2022

Cieszę się, że mogę współpracować z firmą Kasprzyk z Pajęczna. Świetna jakość trumien dębowych, niespotykana na naszym rynku. Serdecznie pozdrawiam ekipę i właścicieli.

Kazimierz Karłowski

Najwyższej jakości trumny

Ocenione 5 poza 5
18 czerwca 2022

Trumny, które powstają w zakładzie Pana Krystiana Kasprzyka to produkty godne najwyższego uznania. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, trwałe, niezwykle estetyczne. Jeszcze nieraz skorzystam z usług tej firmy.

Waldemar M.

Uznane trumny przez klientów

Ocenione 5 poza 5
5 maja 2022

Klienci mojego zakładu najczęściej wybierają trumny z firmy Kasprzyk. Podkreślają ich piękną formę oraz dopasowane detale. Także ja uważam tę firmę za godną polecenia.

L.W z województwa wielkopolskiego

Sprawdzony dostawca trumien

Ocenione 5 poza 5
14 kwietnia 2022

Firma Kasprzyk to mój sprawdzony dostawca trumien. Za każdym razem jestem urzeczony tak asortymentem, jak i jakością obsługi. Polecam!

Henryk L.

Bogaty wybór trumien

Ocenione 5 poza 5
11 marca 2022

Bogaty asortyment, materiały wysokiej jakości, sprawna realizacja usług – to wszystko sprawia, że chętnie od lat współpracuję z firmą Kasprzyk. Szczególnie cenię sobie produkty wykonywane na nasze indywidualne zamówienie.

Tadeusz S.